Останні події

14 березня до Мартинівського центру дозвілля та молоді з пісенною естафетою з нагоди 75-річниці визволення Вознесенщини завітав гурт «Невичерпне джерело».

10:54 18.03.2019

14 березня в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відкрили першу персональну виставку майстрині НТО «Прибужжя» Олени Сапожник (Прибужанівська ОТГ).

10:44 18.03.2019

ДЕ ЄДНАННЯ, ТАМ І ПЕРЕМОГА!

У грудні в Тімірязєвській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася конференція «Співпраця органів місцевого самоврядування із закладами освіти» за участю депутатів обласної та районної рад, керівництва Прибужанівської ОТГ, представників громадських організацій.

22:00 18.02.2019