Останні події

ДЕ ЄДНАННЯ, ТАМ І ПЕРЕМОГА!

У грудні в Тімірязєвській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася конференція «Співпраця органів місцевого самоврядування із закладами освіти» за участю депутатів обласної та районної рад, керівництва Прибужанівської ОТГ, представників громадських організацій.

22:00 18.02.2019

Хай Різдво у вишиванці, розбудить Вас щасливо вранці!

Хай Різдво у вишиванці, Розбудить Вас щасливо вранці! І принесе у Вашу хату, Радість й усмішок багато. Розбудить приспані надії, Достатком й щастям Вас зігріє, Зігріє сонцем і любов'ю Та подарує Вам здоров'я!

09:21 08.01.2019

Новий рік в Мартинівці!

29 грудня 2018 року в с.Мартинівське відбулось свято Новорічної ялинки,на якому були присутні маленькі мешканці  села та їх батьки.  Всі приймали участь в конкурсах та  іграх.  Дуже весело пройшло свято.  Дід Мороз та Снігуронька привітали  діток  новорічними  подарунками.

22:56 07.01.2019

З Новим роком! З новим щастям!

30 грудня в Тімірязєвському СБК відбулося Новорічне свято.  Глядачі мали змогу зустрітися з Дідом Морозом та Снігуркою,  послухати чарівні пісні від учасників художньої самодіяльності.  Також  відбулося театралізоване  дійство «Вечори на хуторі біля Диканьки». Велика подяка  усім хто приймав участь в проведенні свята,  а також   сільському голові  Олександру Тараненко  за фінансову підтримку  для проведення новорічної  лотереї та солодкі  подарунки  учасникам  свята.

21:58 07.01.2019

«Калита» у Тімірязєвці.

13 грудня відзначають день святого Андрія Первозваного, в українській традиції відомий як Андріївські вечорниці або ж просто «Калита». Цього дня молодь зазвичай гучно гуляла і влаштовувала вечорниці.

21:09 07.01.2019