ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «БАРВИ НАДІЇ»

Дата: 25.02.2020 11:43

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «БАРВИ НАДІЇ»

22 лютого відбувся щорічний обласний конкурс розмовного жанру «Барви надії» у місті Миколаїві, спрямований на популяризацію найкращих зразків української та світової культурної спадщини, збагачення репертуару високохудожніми творами класиків та сучасних авторів. Цьогоріч до заходу долучилися понад 100 шанувальників мистецтва слова з сіл, міст, районів та ОТГ області.

Учасники демонстрували свій артистизм, виразність дикції, володіння інтонацією, вміння передати емоції, донести думку до глядача. Читали вірші та прозу видатних класиків української та закордонної літератури, твори сучасних авторів і, звичайно, письменників рідного краю. Створювали драматичні, ніжні та навіть комедійні літературно-музичні композиції. Захоплювали авторськими творами, написаними та продекламованими з особливим трепетом, душевно й натхненно.

Журі змогло оцінити не лише читацьку майстерність, а й вокальні можливості та танцювальні вміння багатьох учасників.

Прибужанівську громаду представляли 4 учасника художньої самодіяльності ,це Баймайстрюк Євген, Окапська Анастасія, Присяжнюк Надія  та сама маленька учасниця художньої самодіяльності Долганич Соня. Всі учасники показали високий рівень та зайняли  призові місця, Баймайстрюк Євген - 1 месце, Окапська Анастасія- 3 місце, Присяжнюк Надія-3-місце, Долганич Соня - 3 місце.

Ми дуже пишаймося нашими учасниками та вітаємо їх з перемогою.

Велику подяку висловлюємо голові Прибужанівської сільської ради Тараненку Олександру Анатолійовичу за підтримку наших учасників.