Нехай літо пройде з користю!

Дата: 15.06.2020 13:17

До Дня захисту дітей голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко ініціювала флешмоб!

Чудова нагода для дітей продемонструвати свої таланти та отримати у подарунок книги талановитих письменників Миколаївщини - Віри Марущак та Олександра Мачули !
10 діточок молодшого віку (2-12р) отримають книги «Веселятко» Віри Марущак та «Морські канікули» або «Криничний журавель» Олександра Мачули, а 10 старшого (8 -14р) – «Життєву абетку»!

Для цього необхідно у коментарях до цього допису на сторінці Миколаївської обласної ради в мережі Фейсбук продемонструвати свій талант й прикріпити відео танцю, пісні, декламування віршу чи фото малюнка, власного віршу.
Учасники, дописи які наберуть найбільшу кількість вподобань у кожній віковій категорії отримають подарунки!

Наші учасники Лещенко Валерія з селища Тімірязєвка,  Дужик Максим та Філіпчук Діана з селища Новосілка, які приймали участь у флешмобі до Дня захисту дітей отримають подарунки, книги місцевих поетів.

Вітаємо наших діток!