A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Прибужанівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Працівники Прибужанівської сільської ради

                                                

 

№ з/п

Посада

Працівник

(ПІП)

 
 

1

Сільський голова

Тараненко Олександр Анатолійович

 

2

Секретар сільської ради

Алексєєва Зоя Анатоліївна

 

3

Заступник сільського

голови з питань діяльності органів виконавчої влади

Зайва Мирослава

Володимирівна

 

4

Виконуючий обовязки старости Тімірязєвського старостинського округу

 

 

5

 

Виконуючий обов’язки старости Яструбинівського старостинського округу

 

 

 

6

Виконуючий обов’язки старости Новосілківського старостинського округу

Фріцлер Зінаїда

Олексіївна

 

7

Діловод Дмитрівського старостинського округу

Солодаєва Людмила Яківна

 

8

Начальник відділу земельних відносин, містобудування, архітектури, цивільного захисту та ЖКГ

 

 

9

Спеціаліст-землевп рядник відділу земельних відносин, містобудування, архітектури, цивільного захисту та ЖКГ Новосілківського старостинського округу

Бабій Олександр

Петрович

 

10

Головний спеціаліст-землевпорядник відділу земельних відносин, містобудування, архітектури, цивільного захисту та ЖКГ Тімірязєвського старостинського округу

Колесник Олександр

Вікторович

 

11

Головний спеціаліст - фахівець із інвестицій відділу земельних відносин, містобудування, архітектури, цивільного захисту та ЖКГ

Ляпін Микола Миколайович

 

12

Інспектор з семельни питань відділу земельних відносин, містобудування, архітектури, цивільного захисту та ЖКГ Дмитрівського старостинського округу

Квашенко Надія

Олександрівна

 
13 Головний спеціаліст - фахівець із питань цивільного захисту відділу земельних відносин, містобудування, архітектури, цивільного захисту та ЖКГ    

 

14

Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер

 

Заграєнко Наталія Петрівна

 

15

Головний спеціаліст - економіст

(по видатках) відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Тофанюк Любов

Володимирівна

 

16

 

Спеціаліст – бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності

 

Квашенко Наталя Іванівна

 

17

 

Спеціаліст – бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Роїк Валентина Михайлівна

 

18

 Головний спеціаліст - економіст

(по доходах) відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Тищенко Олексій Володимирович

 

19

 

Спеціаліст – оператор з обробки інформації та програмного забезпечення  відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Кадурін Владислав Володимирович

 

20

Начальник відділу кадрового та правового забезпечення

Родюк Руслана

Юріївна

 

21

Головний спеціаліст – юрисконсульт відділу кадрового та правового забезпечення

Циркунова Ольга Андріївна

 

22

Інспектор ВОС відділу кадрового та правового забезпечення

Рублик Світлана Миколаївна

 

23

Діловод відділу кадрового та правового забезпечення

Колчак Інна Богданівна

 

24

Паспортист відділу кадрового та правового забезпечення

Лисюк Оксана Юріївна

 

25

Діловод села Яструбинівське

Абакумова Валентина Миколаївна

 

26

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

Алексєєв Сергій Миколайович

 

27

Головний спеціаліст віддлу освіти, молоді та спорту

Кравченко Андрій Вікторович

 

28

Головний спеціаліст віддлу  освіти, молоді та спорту

Калина Ольга Петрівна

 

29

Головний спеціаліст  віддлу освіти, молоді та спорту

Смирнова Тетяна Миколаївна

 

30

Завідувач сектору культури

Полощанюк Тетяна Анатоілївна

 
31 Директор КП "Нептун" Алексєєв Анатоілй Анатолійович  

32

Т.в.о. керівника КП «Мартинівське ЖКГ»

Харченко Костянтин Анатолійович

 

33

Бібліотекар

села Прибужани

Кіпич Світлана Іванівна

 

34

Бібліотекар

села Мартинівка

Лаврик  Людмила Вікторівна

 

35

Бібліотекар селища Новосілка

Дужих Олена Володимирівна

 

36

Бібліотекар селища Тімірязєвка

Сапожник Олена Іванівна

 

37

Бібліотекар села Яструбинове

Проворна Тетяна Петрівна

 

38

Бібліотекар села Дмитрівка

Яновська Ольга Анатоліївна

 

40

Директор будинку культури  села Дмитрівка

Волошина Ольга Олександрівна

 

41

Художній керівник села Дмитрівка 

Андріюк Марина Іллівна

 

42

Директор Яструбинівського будинку культури  

Кравченко Олена Миколаївна

 

43

Художній керівник Яструбинівського будинку культури  

Діденкул Світлана Миколаївна

 

44

Директор Прибужнінівського будинку культури  

Поляшко Володимир Іванович

 

45

Художній керівник  селаПрибужани

Присяжнюк Надія Віталіївна

 

 

46

Акомпоніатор села Прибужани

 

Тофан іван Іванович

 

47

Художній керівник  села Прибужани

 

Присяжнюк Надія Віталіївна

 

48

Завідувач клубом

 села Мартинівка

Терземан Надія Василівна

 

49

Завідувач центру дозвілля молоді села Мартинівка

Демченко Тетяна Семенівна

 

50

Прибиральник службових приміщень   

Прибужанівського БК

Васильєва Лариса іванівна  

51

Прибиральник службових приміщень      Мартинівського центру дозвілля молоді

Головко Наталія Валентинівна

 

52

Директор Тімірязєвського будинку культури  

Анточі Людмила Вікторівна

 

53

Прибиральник службових приміщень  

Тімірязєвського будинку культури  

Анточі Людмила Вікторіна  

54

Директор Новосілківського будинку культури  

Хаєцька Наталія Іванівна

 
   55 Прибиральник службових приміщень Попова Наталія Василівна  

 

                                                                             

                                                

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь