Найчастіше інформація архівних документів

Найчастіше інформація  архівних документів використовується   при :

-   досягненні  людиною пенсійного віку;

-   оформленні пільгової пенсії ;

-  оформлення пенсії за вислугою  років;

-  по втраті годувальника;

-   по інвалідності ;

-   втраті  документів та інше…

Люди часто звертаються  в архів для отримання необхідної інформації   :

• архівні   витяги, ксерокопії  з наказів про прийняття, переведення, звільнення працівників  підприємств, установ, організацій;
  • підтвердження  трудового  стажу роботи в колгоспі чи на підприємстві за певний період  праці;
  • кількістю відпрацьованих днів;
  • встановлення посади;
  • архівних довідок про розмір  заробітної  плати  та інше….

Інформації  та  консультації   надаються :

• на особистому прийомі;
  • по телефону;
  • поштою.

Для отримання архівної довідки в Трудовому  архіві  заявник  повинен мати при собі такі документи :

• паспорт;
  • трудову книжку (оригінал);
  • копії сторінок трудової книжки, на яких є записи, що стосуються організації, документи якої зберігаються в трудовому архіві;
  • перелік необхідних архівних довідок від спеціаліста з Пенсійного фонду.

Працівники архіву  вживають заходи, спрямовані на поліпшення умов зберігання та фізичного стану документів. Зусилля працівників архіву спрямовуються, головним чином,  на види робіт, які направленні на належне функціонування архіву та своєчасну видачу затребуваних довідок.

Виконуємо запити юридичних осіб та заяви громадян, видаємо  довідки, копії, витяги соціально-правового характеру, необхідні для задоволення їх прав і законних інтересів. Працівники архіву працюють піклуючись про людей, оцінюють  результати своєї праці, знаючи для кого і для чого ми виконуємо свою роботу, бачимо результати своєї праці.

Всі прийняті документи, що передані до нас в архів на зберігання, нами належним чином упорядковані, описані, поміщені в спеціальні коробки та знаходяться на стелажах в архівосховищах. Ця робота буде продовжуватися до того часу, поки всі документи з особового складу та тимчасового зберігання не будуть прийняті в Трудовий архів.

В нашому архіві зберігаються документи за період з 1945-2020 роки, а це документи 105 організації району. Таке зберігання документів, дуже зручно для відвідувачів, тому, що вони мають змогу отримати  дані по декільком організаціям, які знаходяться в нашому архіві на зберіганні, а не їздити по організаціям, збираючи  всі ці документи.

Повна інформація про трудовий архів