Обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix»

Дата: 15.06.2020 13:21

В травні місяці цього року, незважаючи на карантин, у форматі дистанційної роботи, наш учасник по декаративно – прикладному мистецтву Максим Дужих з селища Новосілка, приймав участь у відбірковому онлайн конкурсі "Art mix" і виборов право брати участь у фіналі цього конкурсу, який проходитиме у місті Миколаєві.
  13 червня в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття обласного фестивалю по декоративно-прикладному мистецтву «Art mix», де Максим Дужих зайняв почесне друге місце та був нагороджений медаллю, дипломом та подарунком від Миколаївського центру народної творчості.                                                                                                                   Пишаймося Максимом, успіхів тобі!