Перереєстрація осіб, що перебувають на квартирному обліку

Повідомляємо, що згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Прибужанівської  сільської ради.

15:06 02.01.2020

Списання будинків комунальним підприємством «Мартинівське ЖКГ»

Комунальне підприємство «Мартинівське ЖКГ» Прибужанівської сільської ради повідомляє, що до 31.12.19 року всі будинки буде списано з балансу КП «Мартинівське ЖКГ» відповідно по чинного законодавства. Такі зміни обумовлені реформою житлово-комунального господарства. Мешканцям житлових будинків необхідно визначитися з формою управління будинком (самостійне управління, ОСББ, Управитель).

13:46 12.11.2019

Прибужанівська сільська рада опубліковує заяву щодо завершення строку громадських обговорень заяви про визначення обсягу СЕО населеного пункту Прибужани   з метою отримання пропозицій від громадськості та зацікавлених служб, згідно ст.10 ЗУ "Про стр

Прибужанівська сільська рада опубліковує заяву щодо завершення строку громадських обговорень заяви про визначення обсягу СЕО населеного пункту Прибужани   з метою отримання пропозицій від громадськості та зацікавлених служб, згідно ст.10 ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку".

10:37 08.11.2019