Оголошення

Про заходи щодо забезпечення охорони хвойних насаджень від незаконних вирубувань у різдвяно- новорічний період 2019 року

Стаття 65 "Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП)" " Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка" Незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення,-

09:20 06.12.2018

Щодо результатів громадських обговорень заяви про визначення обсягу СЕО проекту документу державного планування населених пунктів Яструбинове, Тімірязєвка, Новосліка, Дмитрівка.

Щодо результатів громадських обговорень заяви про визначення обсягу СЕО проекту документу державного планування населених пунктів  Яструбинове, Тімірязєвка, Новосліка, Дмитрівка.

15:54 03.12.2018

Щодо результатів громадських обговорень заяви про визначення обсягу СЕО проекту документу державного планування населеного пункту Рюмівське, Бакай, Манне.

14:03 28.11.2018

Всеукраїнський громадський рух "Сила права"

Всеукраїнський громадський рух "Сила права" - незалежна правозахисна організація, яка допомагає громадянам України отримати справелдиву грошову компенсацію моральної та матеріальної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації частини території нашої країни.

10:01 22.11.2018