Плануються роботи по перенесенню лінії електропередачі

Шановні мешканці Прибужанівської громади! Завтра, 9 квітня, плануються роботи по перенесенню лінії електропередачі навколо зруйнованого мосту. Можливе відключення електроенергії. Нікуди дзвонити не треба. Дякуємо за порозуміння. Бажаємо мирного неба та перемоги нашій Україні!

13:50:30 08.04.2022

Підтримка аграріїв насінням кукурудзи та сої

Шановні аграрії ! За інформацію Міністерства аграрної політики та продовольства України є домовленості про певні гуманітарні поставки від компанії Bayer посівного матеріалу кукурудзи та сої для сільгосптоваровиробників в обробітку яких знаходиться не більше 500 га (всього земель в оренді та обробітку). Насіннєвий матеріал надаватиметься аграріям на території де відсутні бойові дії, не більше 20 посівних одиниць в одні руки, самовивіз зі складу на території області (буде визначено додатково).

13:09:41 28.03.2022