Створення комісії для проведення конкурсу

Розпорядження "Про створення комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новосілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів"

16:50:13 07.06.2021

До уваги представників підприємств, які займаються виробництвом продукції рослинництва!

Головне управління статистики у Миколаївській області нагадує, що державне статистичне спостереження за формою № 4-сг (річна) "Звіт про посівні площі сільськогосподарських культур" під урожай 2021р. необхідно подати до 2 червня 2021р.

15:21:08 19.05.2021

Інформація щодо можливості проходження реабілітації у КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ»

КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  Адреса: 54030, м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 27

12:51:28 28.04.2021