Про затвердження Генерального плану населеного пункту та зонынгу села Прибужани

17:19:29 15.07.2020

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ, ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ!!!

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України  № 481                        від 27.05.2020р.  «Про внесення змін до правил реєстрації місця проживання», №207 від 02.03.2016р. «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації до Єдиного державного демографічного реєстру»   при звернення до паспортиста відділу кадрового та правового забезпечення  Прибужанівської сільської ради  Ви зобов’язані мати при собі, додатково:

10:31:21 06.07.2020