«Світлий  вечір  -  привабливе  та  безпечне  село!»

«Світлий вечір - привабливе та безпечне село!»

Відомо, що погано освітлені вулиці – причина дорожньо-транспортних пригод. Освітлені вулиці у населених пунктах – складова комфорту і безпеки людей у темний час доби.   Прибужанівська сільська рада  поступово змінює ситуацію в громаді з зовнішнім освітленням.  «Турбота  про комфорт  та безпеку  своїх громадян» - одне  із гасел  наших очільників.

22:10 09.01.2019

Початок є, маємо надію на продовження ремонту  доріг!

Початок є, маємо надію на продовження ремонту доріг!

Стан доріг — одне з найбільш обговорюваних питань у суспільстві, одне з найважливіших для нього. І не лише тому, що дороги — це "товар", який так чи інакше "споживають" усі без винятку. А й тому, що від стану дорожньої інфраструктури залежать і безпека кожного з нас,  розвиток громади, і розвиток країни..

18:29 09.01.2019

Добра справа,особливо коли вона з душею і від щирого серця, приносить радість та відчуття турботи. Підхопивши ініціативу голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка, за підтримки сільського голови Олександра Тараненка, в Прибужанівській сільській раді привітали з Новорічними святами малечу, яка знаходиться під опікою та діточок з малозабезпечених сімей. Сяючі дитячі очі та щирі посмішки - найбільша нагорода для дорослих!

22:37 06.01.2019

Привітання з Новим 2019   роком!

Привітання з Новим 2019 роком!

Шановна Прибужанівська громадо!!!   Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

21:12 27.12.2018

6 грудня - День Збройних сил України

Щирo вітаємо Вас з Днем Збрoйних Сил України, бажаємо міцнoгo здoрoв'я, успіхів у військoвій підгoтoвці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким! Сила та міць українськoї держави - у єднoсті армії та нарoду, тoму прийміть найщиріші вітання дo Вашoгo прoфесійнoгo свята і й надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках.

08:32 06.12.2018