Проводиться обговорення Плану соціально-економічного розвитку Прибужанівської ОТГ до 2020 року

Дата: 20.07.2017 23:06

З  20.07.2017  проводиться  обговорення  Плану  соціально-економічного  розвитку   Прибужанівської  ОТГ  до  2020 року. Ознайомитися  з  документом  можна  на  сайті  Прибужанівської  ОТГ    prybuzhanivska.gromada.org.ua, у розділі  "Громадське обговорення",  в  адмінбудівлі  Прибужанівської  сільської  ради      (с. Прибужани,  вул.  Одеська  18.), та  у  т.в.о. старост Прибужанівської  сільської  ради(с. Яструбинове, пл. Центральна  6,  с. Дмитрівка,  вул. Паперечна  12,  с. Тімірязевка, вул. Миру  14,   с.Новосілка,   вул. Центральна  12.)  Пропозиції  та  зауваженняються  приймаються   до  4 серпня 2017  року на  Е-mail: pribuzany@meta.ua,  тел. 0505844404  та  в адміністрації  Прибужанівської  сільської  ради.

Адміністрація.