День людей похилого віку у Новосілці

Дата: 08.10.2017 23:03

1 жовтня Новосілка святкувала    День  ветерана  і  людей  поважного  віку.

Святковий   захід  почався з  привітання   гостей    в. о. старости Фріцлер  Зінаїдою Олексіївною,  які  знайшла найтепліші  слова   та  щирі  побажання   сивочолим  гостям. Святковий концерт  розпочали  учні школи разом з директором будинку культури  Хаєцькою  Наталією  Іванівною.   Лунали  вірші, пісні років молодості присутніх,  дехто й сльозу непрошену змахнув. Після концерту гостей запросила господиня Зінаїда Олексіївна до святкового столу.  Пригощалися,  співали пісні, танцювали.  В. о. старости  привітала з днем  народження  Козубова  Олексія Степановича  заслуженого агронома України, ветерана війни , ветерана  праці,  якому виповнилось  89 років.

Щиро  дякуємо  за увагу до нас,  людей похилого віку,   в. о. старости  З. О. Фріцлер , Н.І.Хаєцькій, школярам ,  а  також депутатам  Прибужанівської  сільської ради Семчеві   Олені  Олександрівні   та  Бабію  Олександру  Петровичу   за спонсорську допомогу.

З повагою ветерани  с.  Новосілка.