В Прибужанах зустрілися керівники Прибужанівської, Мостівської та Дорошівської громад.

Дата: 19.05.2017 22:59

11 травня  в Прибужанівській сільській раді  зустрілися керівники  Прибужанівської, Мосттівської, Дорошівської громад.  У ході розмови своїм досвідом у керуванні  громадами,  з щойно обраним сільським головою Олександром Ігнатовим,  поділилися Олександр Тараненко  та Надія Бабанська.  Керівники "старших громад" розповідали про свої напрацювання, про бюджет,  про створення новіх відділів в ОТГ. Багато корисної  інформації  О.Ігнатов і його кеівний склад отримали і від обласного депутата Олександра Терещенка та депутата Прибужанівської сільської ради, голови бюджетної комісії Тетяни Терещенко. Керівники громад  висловили надію про подальше спілкування між об'єднаними громадами.