Стратегічне планування вийшло на фінішну пряму!

Дата: 27.06.2017 21:51

Стратегія  розвитку   Прибужанівської  ОТГ.

20.06.2017 року  відбувся  візит  № 4 в рамках  проведення  стратегічного   планування  програми DOBRE. В  ньому  взяли  участь  експерти  проекту DOBRE – Радослав  Шарлея та Андрій Кавунець  та  Марина Логачева (представниця Асоціації сільських, селищних та об'єднаних громад),

Під  час  зустрічі    сформувано  проміжну  версію  Стратегії,  яку  буде  передана  для  Громадського  обговорення.  Також  було  визначено   найбільш  важливі   проекти,  на  які  можливо  отримання  фінансування  в рамках  програми  DOBRE.   Затверджена  процедура  проведення  громадського   обговорення  проект у Стратегії  розвитку  Прибужанівської  ОТГ.

Захід  проведено  в  рамках  програми  «Децентралізація  приносить  кращі результати  та ефективність» (DOBRE), що виконується  міжнародною організацією  Глобал Комьюнітіз (Global Communities)  та  фінансується Агентством  США  з  міжнародного розвитку  (USAID)".

Дякуємо  усім  небайдужим   і  активним  за  плідну  працю  !