Зацвітає калина, зеленіє ліщина, степом котиться диво-луна, це моя Україна, це моя Батьківщина, що, як тато і мама, одна!

Дата: 27.08.2017 21:45

Зацвітає калина,   зеленіє ліщина,
Степом котиться диво-луна,  це моя Україна,
Це моя Батьківщина,    що, як тато і мама, одна.

Головному  святу  нашої  країни – Дню незалежності  України,  присвячений  концерт,  який  відбувся  23 серпня  у  Дмитрівці в сільському  будинку  культури.

Щирі  привітання  від  ведучих,  новий  репертуар  «Дмитрівчанки»,  гарні  пісні,  гуморески  та  запальні  танці  від  молодих  талантів  Дмитрівки  прийшлися  до  душі  усім  присутнім.

Велика  подяка  організаторам  заходу  директору  Дмитрівського  СБК  Волошиній  О.О.  та  художньому  керівнику  Зелінському  А.Л.,  артистам   Лагоді  Ірині,  Якубовській Ользі, Нетребчук  Кірі, Літвіненко Вікі, Гаврилюк Крістіні,  Зайвій  Альоні,  Журбі  Яні, колективу  «Дмитрівчанка».

Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родині. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна!

Мирослава Зайва.