Почесна перемога вокального ансамблю «Вербиченька» с. Яструбинове.

Дата: 05.07.2017 20:33

Почесна перемога вокального ансамблю «Вербиченька»    с. Яструбинове

30 червня-3 липня 2017 року на базі санаторію «Борісфен» м. Очаків Миколаївської області відбувся ІV  Всеукраїнський фестиваль-конкурс пісенної творчостї «Пісенний драйв», в якому прийняв участь  вокальний ансамбль «Вербиченька» с. Яструбинове. Колектив підготував дві конкурсні пісні: українська народна пісня «Гаєм зелененьким» та жартівлива українська народна пісня «Ой на горі ярмарок». Дуже приємно, що допомогти розкрити художній образ та зміст пісень радо згодилися учениця 11 класу Яницька        Юлія та вчитель Яструбинівської ЗОШ  Кравченко Андрій Вікторович.

Протягом трьох конкурсних днів тут вирували яскраві емоції, які підсилювалися пахощами різнотрав’я південного степу і прохолодою причорноморського повітря. Найголовніше ж ? тут лунала пісня, сучасна і традиційна, драйвова й лірична, яку цього року заявили майже сто конкурсантів з 15 областей України.

Колектив «Вербиченька» зайняв  почесне І місце в номінації «Вокальні ансамблі та гурти» та отримали  пам’ятний подарунок від Миколаївського обласного центру народної творчості.

Тож, вітаємо переможців!

Р.S.  Колектив висловлює щиру та велику подяку директору ДП ДГ «Зорі над Бугом», районному депутату, голові спілки сільгоспвиробників Юрію Юрійовичу Єлінєвському за організацію поїздки, за можливість насолодитися відпочинком та чарівністю пісенного   мистецтва. Ваша турбота та увага дозволяє нам відчувати себе потрібними, важлими, почутими.

Директор Яструбинівського СБК Діденкул С.М.