Вода - це  життя!   В Прибужанівській  громаді  обрали  послугу  для  удосконалення.

Дата: 26.08.2017 19:49

20 липня   відбулася  зустрічі програмних спеціалістів DOBRE з представниками Прибужанівської об’єднаної територіальної громади щодо обрання послуги, в межах компетенції  ОТГ, для якої за сприяння програми DOBRE буде розроблено «План удосконалення  послуги».

В ході зустрічі програмні спеціалісти DOBRE познайомили присутніх з компонентом програми DOBRЕ «План удосконалення послуг», пояснили алгоритм його впровадження  в громаді, назвали перелік послуг, що відповідно до опитування партнерів DOBRE є актуальними для Прибужанівської ОТГ – дороги, медицина, водопостачання, освітлення. Кожен з учасників зустрічі висловив свою особисту думку стосовно зазначених послуг, а також проблемних питань даної сфери, що існують в кожному населеному пункті ОТГ.

Учасники  зустрічі  вирішили  на черговій сесії Прибужанівської ОТГ затвердити вибір послуги «Водопостачання» з метою подальшої розробки плану її удосконалення та  затвердити склад робочої  групи для розробки плану удосконалення послуги.