5 липня 2017 до Прибужанівської громади завітали представники органів місцевого самоврядування та громадські активісти з Донецької та Луганської областей

Дата: 31.07.2017 19:13

5 липня  2017 до Прибужанівської громади завітали представники органів місцевого самоврядування та громадські активісти з Донецької та Луганської областей - учасники проекту «Сильні локальні спільноти – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування», який проводиться  Національним фондом в підтримку демократії, та реалізовується за підтримки Вознесенської МГО "Агенство економічного розвитку"та інших  учасників проекту .

Під час зустрічі були обговорені позитивні моменти, які маюоть місце після обєднання громади (11 грудня 2016 року), виклики, з якими громада зіткнулася та плани на майбутнє.

Підбиваючи підсумки зустрічі, фахівець з інвестицій Прибужанівської сільської ради Хімій Денис зазначив: "Головна запорука успіху обєднаних громад - це їх людський потенціал. І він має бути сконцентрований не лише в адміністрації, чи депутатському корпусі, а, навіть, в більшій мірі в активній громадськості. Без цього побудова та розвиток успішної громади неможливий".