Нове, це добре забуте старе.1

Дата: 08.05.2017 18:30

Нове ,  це  добре  забуте  старе!

Дивні  речі  відбувалися напередодні 6 травня  у с. Дмитрівка, біля Будинку  культури.  Для чогось  пофарбували у білий  колір стіну  старого сільмагу,  понавозили  тюків соломи, поставили у декілька рядів стільці.  Аж  ось воно  що!  Обява: " Приходьте! Кінотеатр під  відкритим небом.  Фільм  на  замовлення! " Надвечер  зацікавлені мешканці  вже займали  свої  місця. Дітвора  вподобала  «еко-пуфіки» із соломи, а дорослі поважно  різташувалися  на стільцях.  Перед початком фільму Мирослава Зайва  привітала усіх з  відкриттям незвичного  кінотеатру  і  оголосила  правила: у  нашому  кінотеатрі  не можна кричати,  стрибати і бігати, але  дозволяється  їсти цукерки, пити лимонад і, навіть лускати насіння! Такий  настрій  організаторів  усім  сподобався. Далі  глядачі переглянули гарний фільм, про маленьку Оленку, яка у роки страшної  війни  загубила свого батька.  Тихо було під час перегляду. Молодь з подивом дивилася на незвичний  екран, а старші  мешканці згадували  свою  молодість.

Залюбки дітвора  пригощалася цукерками, лимонадом та насінням, які для них  приготували організатори.  Не  одразу  розійшлися  глядачі. У піднесеному настрою  дякували та  перепитували  коли наступний  фільм.

Дякуємо  за  допомого в проведені заходу завідуючій Дмитрівського БК  О.О. Волошиній,  завідуючій  ДНЗ «Малятко» В.С. Дегтяренко,  М.О.Зайвому.

Оргкомітет.