«Центр дозвілля - альтернатива алкоголю та шкідливим звичкам!»

Дата: 03.02.2018 18:03

«Центр дозвілля - альтернатива алкоголю та шкідливим звичкам!»

- саме  так  назвали   свій перший    проект  представники   Молодіжної  ради  Прибужанівської  ОТГ  та  подали  його  на          розгляд  до  керівників   програми   DOBRE.  Мало  хто вірив  в  реалізацію  цього  проекту,  але   DOBRE  сказала  ТАК!   В    селах  повинні  створюватися  місця  для  культурного  відпочинку  мешканців.   Теніс, більярд,  кінотеатр,  настільні  ігри,    караоке,  дискотека, безкоштовний  інтернет  -  це все чекає на молодь та жителів сіл  Прибужанівської  ОТГ  для змістовного    проведення вільного  часу.   І ось виникло  питання:  коли та як будуть функціонувати «Центри дозвілля»?

Відповідь на це, та багато інших організаційних питань можна було почути на зустрічі  Голови  Молодіжної ради   Андрія    Кравченка  з  адміністрацією  та  працівниками  культури  Прибужанівської  сільської  ради.

Андрій  Кравченко  розповів  присутнім  історію  «молодіжки»,  та  подякував  усім  причетним  до  проекту,  висловив  надію    на  гарний  рівень   організації  роботи  центрів,  які  будуть  базуватися  у  Будинках  культури.  Було  обговорено    співфінансування  від  громади.  І  тут  підставили  своє  плече  і  сільський  голова,  Олександр  Тараненко,  і  т.в.о.  старост,  і   директори  Будинків  культури.

P.S.   Адміністрація   Прибужанівської  сільської  ради  вдячна  за  мудрість  та  небайдужість  молоді.      Питання  переваги  на  користь   центральної  садиби  не  обговорювалося!  Проект  охопив  усі  Будинки  культури  ОТГ!

Проект реалізується   в рамках Програми « Децентралізація приносить кращі результати та ефективність(DOBRE), що  виконується  міжнародною організацією  Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та  фінансується  Агенством  США з міжнародного розвитку (UASID) ».