День Європи - 2024

Дата: 13.05.2024 14:31

Відповідно до листа Вознесенської районної військової адміністрації  від 06.05.2024 р.      № 1248-02.02-23/12,  на  виконання Указу Президента України від 08 травня 2023 р.              № 266/2023 року «Про  День  Європи», доручення  начальника  Миколаївської облвійськадміністрації  № 25-д від 06.05.2024 р. про проведення  у Миколаївській області у 2024 році заходів   до Дня Європи  та  з метою  поглиблення  та систематизації  знань  учнів про країни Європи, виховування почуття гордості  за свою країну – Україну та  поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, формування національної  свідомості, відчуття належності до рідної землі, народу, розвитку  громадянської  позиції, причетності до європейських цінностей  у закладах  загальної   середньої  освіти  Прибужанівської  сільської  ради з використанням онлайн-форматів, соціальних мереж, інших дистанційних форм комунікацій  пройшли   тематичні інформаційно-освітні та патріотично-виховні заходи, присвячені Дню Європи.