Увага! Відбудеться громадське обговорення щодо перейменування населених пунктів, вулиць та провулків Прибужанівської теритторіальної громади

Дата: 08.11.2023 09:10

Відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з метою залучення представників громадськості до розгляду питання перейменування населених пунктів, вулиць та провулків, відповідно до розпорядження сільського голови № 174-р від  8 листопада 2023року  на території Прибужанівської територіальної громади  з 08.11.2023 по 08.12 2023 проводяться громадські обговорення щодо  перейменування населених пунктів, вулиць та провулків  в Прибужанівській територіальній громаді.

Громадські слухання з питань перейменування населених пунктів, вулиць та провулків проводити з жителями безпосередньо в населених пунктах, на вулицях і провулках, які пропонуються до перейменування.

Ініціатор громадського обговорення – сільський голова Тараненко Олександр Анатолійович.

Відповідальній особі за проведення громадського обговорення - секретар ради Алексєєва З.А.

З пропозиціями звертайтеся за телефоном 0501021821 та до старост відповідних  старостинських округів.

Населені пункти, вулиці та провулки,

які пропонуються до перейменування

Населений пункт