З  турботою  про  дітей  та  поглядом  у  майбутнє!

Дата: 09.01.2018 17:26

Відремонтовано  обідню  залу  в  Дмитрівській  ЗОШ

Відрадно,  що  Прибужанівська ОТГ переконливо  заявила про свою  успішність. Завдяки  децентралізації  та  об'єднанню  села  мають  змогу реалізувати  необхідні  проекти  і  розвивати  інфраструктуру.   Коли  йшли перемовини  про  утворення громади   жителі  Дмитрівки  з  острахом чекали  закриття  місцевої  9-річної школи. Але час  показав,  що  мудрість,  виваженість, далекоглядність  вкотре  перемогли.

Першим  об'єктом  соціальної  сфери  Прибужанівської  ОТГ, на  який  було  виділено кошти з бюджету громади  стала обідня  зала  Дмитрівської  ЗОШ І-ІІ  ступенів.  Згідно  кошторису  замінено  дах,  стелю ,вікна,  умивальники, оштукатурено  стіни,  підлога викладена  плиткою.

Колектив   працівників школи,  учні,   батьки  вдячні за підтримку  та  увагу  особисто  сільському  голові  Тараненку О.А.,  заступнику голови   Зайвій М.В.,   начальнику відділу  освіти,  молоді  та  спорту Копієвському  І.В.,  турботливому спонсору школи, депутату  сільської  ради  Горовому  В.В.,   небайдужим   депутатам  Терещенко Т.Л.  та Грущенку В.М.

Шановні працівники  Прибужанівської сільської   ради,  шановні  депутати !!!

Щиро бажаю всім вам успіхів, нових звершень,    хай сторицею вернуться ваші добрі справи!

З  повагою   директор  Дмитрівської  ЗОШ     Лев  Г.П.