Прибужанівська сільська рада оголошує конкурс

Дата: 17.05.2023 13:24

Пілотний проєкт створення інституту помічника ветерана вже у травні стартує у Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській та Миколаївській областях.

Інститут помічника ветерана функціонуватиме за принципом «рівний – рівному».   До обов’язків помічника входитиме індивідуальний професійний супровід ветеранів у межах переходу від військової служби до цивільного життя.

«Йдеться про консультування, організаційну роботу, представлення інтересів тощо. Простою мовою – це спрямування та допомога в отриманні довідок, допомога в тому, де і як пройти програми підвищення кваліфікації або, наприклад, отримати підтвердження сертифікатом наявних навичок, куди працевлаштуватись та багато інших послуг. Тобто всі питання, всі потреби, які виникатимуть у ветерана – повинні знаходити супровід і підтримку з боку такого помічника. Він відповідатиме за певну кількість ветеранів у громаді».

Майбутніх помічників ветерана готуватимуть при центрах ветеранського розвитку на базі визначених закладів вищої освіти. У партнерстві з Міносвіти будуть розроблені спеціальні навчальні програми для підготовки фахівців із супроводу ветеранів війни та членів їхніх родин.

Згідно проекту постанови Кабінетом Міністрів України  «Про реалізації експериментального проекту та запровадження інституту помічника ветерана у системі переходу від військової служби до цивільного життя».

Помічником ветерана може бути громадянин України віком від 23 до 65 років, здобув освіту за ступенем не нижче бакалавра(молодшого бакалавра), який є ветераном, членом сім’ї ветерана, постраждалим учасником Революції Гідності, членом сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, членом сім’ї загиблого (померлого) Захисника і Захисниці України.

Заяви кандидатів надавати до сільської ради у яких зазначається:

1) прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності);

2) стать;

3) дата народження;

4) реєстраційний номер облікової картки платника податків;

5)відомості про задеклароване (зареєстроване) місце проживання/фактичне місце проживання;

6) серія та/або номер документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

7) рівень та напрям підготовки (спеціальність) здобутої освіти;

8) статус ветерана війни, особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалого учасника Революції Гідності, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника і Захисниці України;

9) відомості про родинні стосунки з ветераном війни (у разі подання заяви членом сімї ветерана);

10) згода на заповнення анкети для виявлення мотиваційних потреб участі в експериментальному проекті кандидата у помічники ветерана
(далі
анкета);

11) згода на проходження тестування для перевірки якості поточного психічного добробуту кандидата (далі тестування);

13) контактні дані (номер телефону та адреса електронної пошти).

Чекаємо пропозиції за адресою: с. Прибужани  вул.. Одеська 18.

Прибужанівська сільська рада