Шановні жителі Прибужанівської громади! З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Хай буде мир у нашій рідній Україні!
Шановні жителі Прибужанівської громади!
Ось і закінчився 2022 рік… Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашої історії життя. Він був найскладніший за всі роки незалежності. Українці втомилися, мріють повернутися до звичайного мирного життя і плекають надії на те, що дуже скоро все налагодиться.
З Новим 2023 роком! Нехай він видасться переможним у всіх сенсах: для нашої України – над ворогом, для всіх людей – над тими стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю. Бажаю, щоб рік новий дарував тільки позитивні емоції. Щоб всі ті добрі мрії й бажання втілились у життя. Хай Новий рік розпочнеться з Віри і Надії у Перемогу. Хай перегорнута сторінка 2022-го року забере у небуття всю смуту, гіркоту і біль, а Новий 2023 рік подарує мир, тепло та радість! Від усього серця бажаю Божої допомоги і благословення, добра, благополуччя і злагоди кожній родині!
З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
Хай буде мир у нашій рідній Україні!
З повагою, Олександр Тараненко