Вітаю всіх українців з 32 річницею Збройних сил України. З Днем Української Армії!

Дата: 06.12.2022 09:18

До цього року для більшості українців це було звичайне професійне свято. Навіть попри 8-річну війну на території нашої країни. Але цьогоріч День Збройних сил України став святом загальнонаціональним. Адже без Збройних сил не було б нашої країни, нашої нації та більшості з нас…
Одночасно цей день став також святом родинним. Бо в кожній родині чийсь батько, мати, брат, сестра, дочка, син, онук, онучка, дід стали Збройними силами України. І навіть ті, хто не взяв до рук зброї, всіма можливими силами допомагають боронити свою землю та життя людей. Тому сьогодні Збройні сили України — це всі українці.
Але передусім — це день наших воїнів, які б'ються з ворогом на передовій. Хлопці та дівчата, чоловіки та жінки, знайте: за вашими спинами — надійний тил. Це мільйони українців та українок, які готові віддати за вас найдорогоцінніше, що в них є. Так само, як ви щодня віддаєте за нас найдорогоцінніше, що є у вас.

Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!   Здоров’я і благополуччя Вам! Миру і злагоди! Якнайшвидшої Перемоги!

Дякую за героїзм всім захисникам та захисницям.
Помолимося за всіх Героїв, які віддали своє життя за Україну. Миру всім нам після перемоги над московською ордою!

СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!            СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою, Олександр Тараненко