Шановні працівники бібліотек та фахівці бібліотечної справи Прибужанівської територіальної громади! Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2022 14:46

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом –
Всеукраїнським днем бібліотек!

Вступаючи в царство книг, до бібліотеки, так легко загубитися! Добре, що завжди на допомогу готовий прийти її хранитель – бібліотекар! Ви розумні, уважні і не даєте піти з порожніми руками!

Сьогодні, коли весь світ вміщується на екрані одного гаджета, як ніколи хочеться взяти в руки книгу та почути шурхотіння сторінок. У бібліотеках ми завжди відчуваємо спокій та гармонію саме завдяки людям, які працюють для того, щоб у наші руки попала потрібна книга.
Зичимо трудової наснаги, уваги читачів та затишку.
Хай радість у кожен дім приносять книги та добрі люди.

Бажаємо  Вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага нашої громади та усієї України.