Дата: 14.09.2022 13:58

Щодо продовження строку дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації.

Відповідно до повноважень, визначених статтею 13 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо організації бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, повідомляємо. Постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.2022 № 1002 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2022 № 194 “Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану” (далі – Постанова). Зокрема, Постанову доповнено положеннями щодо можливості: продовження строку дії відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації (далі – відстрочка) на строк до двох місяців на підставі обґрунтованого подання органу державної влади, іншого державного органу, яке не потребує погодження Міноборони; видання військовозобов’язаному підприємством, установою, організацією витягу з наказу Мінекономіки, з метою підтвердження надання відстрочки. Керуючись вимогами Постанови, у разі необхідності продовження строку дії відстрочок, наданих військовозобов’язаним рішеннями (наказами) Мінекономіки у березні-квітні 2022 року, рекомендуємо: 1). Керівникам підприємств, установ та організацій організувати: – проведення аналізу щодо необхідності продовження строку дії відстрочок, наданих військовозобов’язаним працівникам рішеннями (наказами) Мінекономіки у березні-квітні 2022 року; – подання (у довільній формі) до органу державної влади, іншого державного органу, за поданням якого прийнято рішення (наказ) Мінекономіки про бронювання.