Єдина фандрейзингова платформа «UNITED 24» для збору пожертв на підтримку України

Дата: 15.07.2022 12:05

За ініціативи Президента України Міністерством цифрової трансформації України створено Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України «UNITED24» https://u24.gov.ua/.

Портал UNITED24 створено для об’єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників щодо підтримки України в захисті її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також у повоєнному відновленні.

Платформа є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства інфраструктури України. За два місяці роботи платформи було зібрано понад 70,5 мільйонів доларів США із 90 країн світу, які уже ефективно використовуються: за отримані кошти Міністерством охорони здоров’я України закуплено апарати ШВЛ, хірургічні системи для лікарень, тривають закупівлі рентген апаратів. Міністерством оборони України придбано бронежилети, каски, форми, тепловізори, дрони для наших захисників, машину для розмінування тощо.

Прибужанывська сільська рада підтримує національний бренд «UNITED24» та закликає усіх мешканців громади долучатися до ініціативи, робити пожертви та поширювати інформацію про платформу https://u24.gov.ua/ як в Україні, так і за кордоном.