You are not alone! Ти не самотній! Ви не самотні! Вже вдруге кажуть нам People in Need Ukraine, Гуманітарний Штаб Центр Підтримки Бізнесу, Ващиленко Артем, Раку Ольга.

Дата: 22.06.2022 23:19

You are not alone!   Ти не самотній!  Листівки саме з таким підписом знаходили ми у першій машині гуманітарної допомоги ще у холодному березні від Поляків.

Ви не самотні!  Вже вдруге кажуть нам  People in Need Ukraine, Гуманітарний Штаб Центр Підтримки Бізнесу,  Ващиленко Артем,  Раку Ольга.

Прибужанівська територіальна громада висловлює слова щирої вдячності за надану гуманітарну допомогу, яка вже передається ЗСУ  та вимушеним переселенцям, People in Need Ukraine, Гуманітарному штабу на базі @Центру Підтримки бізнесу , особисто голові штабу @Артему Ващіленку та координатору штабу @Ользі Раку. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Лише разом, лише спільною працею, лише діями заради України і її народу ми наближаємо перемогу!