Щиро дякуємо Гуманітарному штабу на базі Центр Поддержки Бизнеса , особисто голові штабу Артем Ващиленко - Artem Vashchylenko та координатору штабу Olya Raku за надану допомогу для переселенців нашої громади

Дата: 09.05.2022 22:51

Війна… Жахливе слово,  яке  породжує  страх,  переживання,  біль,  сльози…

Протягом  двох з половиною місяців  Україна переживає найстрашніше випробування за всю свою незалежність – повномасштабну війну з боку Російської Федерації. Мільйони українців, серед яких жінки, діти, літні люди, сьогодні потерпають від спричиненої вторгненням окупаційних військ гуманітарної кризи. Тисячі людей залишають свої домівки, тікаючи від війни.  Є переселенці і в Прибужанівській громаді.

Щиро дякуємо  Гуманітарному штабу на базі Центр Поддержки Бизнеса , особисто голові штабу Артем Ващиленко - Artem Vashchylenko та координатору штабу   Olya Raku  за надану допомогу для переселенців нашої громади. Отримали   медикаменти, продукти харчування, в тому числі і дитяче харчування, одяг та засоби гігієни для дорослих та дітей, ковдри,  постільну білизну та інше .  Усе буде попаковано та надано потребуючим мешканцям громади.

Бажаємо  усім  добра, миру і злагоди на рідній землі!