Увага! Загальна мобілізація.

Дата: 25.03.2022 08:51

Відповідно до Указу Президента країни №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року  в Україні введено воєнний стан.

Указом Президента України №69/2022 від 24 лютого 2022 року оголошено загальну мобілізацію.

Просимо чоловіків віком від 27 до 60 років невідкладно з’явитися до Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

На підставі вказаного доводимо до Вашого відома, що за ухилення від призову та військового обліку передбачена КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, а саме:

Згідно  статті 336 Кримінального кодексу України, ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період - карається ПОЗБАВЛЕННЯМ ВОЛІ НА СТРОК ВІД ТРЬОХ ДО П’ЯТИ РОКІВ.

Також відповідно до статті 3361 Кримінального кодексу України, ухилення від проходження служби цивільного захисту в особливий період (крім відбудовного періоду) чи у разі проведення цільової мобілізації -

карається ПОЗБАВЛЕННЯМ ВОЛІ НА СТРОК ВІД ДВОХ ДО П’ЯТИ РОКІВ.