Увага! Проведення громадських обговорень та опитування громадян щодо кандидатури БОРЧУК Тетяни Іванівни на посаду старости в Новосілківському старостинському окрузі

Дата: 14.01.2022 09:35

Прибужанівська сільська рада інформує про проведення громадських обговорень та опитування громадян за місцем проживання в Новосілківському старостинському окрузі кандидатури БОРЧУК Тетяни Іванівни на посаду старости в Новосілківському старостинському окрузі Прибужанівської сільської ради, яке відбудеться в період з 17 січня 2022 року по 21 січня 2022 року виключно на території Новосілківського старостинського округу Прибужанівської сільської ради.

Ініціатор громадського обговорення у формі опитування громадян – сільський голова Прибужанівської сільської ради Олександр ТАРАНЕНКО.

До громадського обговорення у формі опитування громадян запрошуються фізичні особи, посадові особи та жителі відповідного старостинського округу. Право голосу на громадському обговоренні мають тільки жителі відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території відповідного старостинського старостинського округу. Інші учасники обговорення, які не зареєстровані на території старостинського округу, беруть участь у громадському обговоренні без права голосу.

Для реєстрації особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Збори громадян відбудуться: 20 січня 2022 року:

О 09 годині 00 хв.: селище Новосілка біля адміністративної будівлі;

О 10 годині 30 хв.: село Манне біля зупинки по вулиці Максимівська

21 січня 2022 року:

О 09 годині 00 хв.: село Очаківське на вулиці Лісній;

О 10 годині 00 хв.:  село Нове біля зупинки по вулиці Дружби.

Інформація

про кандидата на посаду старости Новосілківського старостинського округу Прибужанівської сільської ради

БОРЧУК Тетяни Іванівни

Борчук Тетяна Іванівна народилася в селищі Новосілка Вознесенського району Миколаївської області 01 липня 1972 року.

Місце проживання: с. Мартинівське Вознесенського району Миколаївської області.

Миколаївський державний педагогічний інститут 1993-1998

вища освіта за спеціальністю "Українська мова та література" - вчитель української мови і літератури, зарубіжної літературивища освіта за спеціальністю "Українська мова та література" - вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури

Досвід роботи

Квітень 1991р – листопад 1992 р – старша піонервожата Луначарської ЗШ