Завершено проект «СТВОРЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ З ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДНИХ РОБІТ В ОТГ – КОМПЛЕКСНЕ ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ»

Дата: 01.01.2022 22:20

24 грудня, на черговій сесії, депутати  Прибужанівської сільської ради одноголосно затвердили  схему планування території Прибужанівської територіальної громади Миколаївської області. Цим рішенням сільська рада завершила проект «СТВОРЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ З ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДНИХ РОБІТ В ОТГ – КОМПЛЕКСНЕ ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ», який реалізується  в рамках Програми  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність(DOBRE), що  виконується  міжнародною організацією  Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та  фінансується  Агенством  США з міжнародного розвитку (UASID)». В рамках цього проекту   створено базу даних відповідної вихідної документації, котра буде використовуватися при плануванні та прийнятті стратегічних рішень громадою, створено топографічна карта, схеми  землеустрою та планування території, що дозволить візуалізувати планувальні рішення, перевести усі дані  в електронний формат та виведення на геопортал. Це дозволить вносити зміни, працювати та робити витяги інформації зі створених схем. Також місцевий бізнес та потенційні інвестори зможуть одержати об’єктивну інформацію щодо просторових та ресурсних умов для ведення бізнесу.  Зі свого боку сільська рада придбала два сучасні компютерні комплекти, багатофункціональний принтер та укладено договір про співробітництво з ТОВ «Феодал». Сільська рада вже отримала доступ до інформаційної системи та хмарного середовища (веб-ресурсу та прикладного програмного інтерфейсу).

Щиро дякуємо усім причетним до реалізації проекту.

Мирослава Зайва