Святковий настрій напередодні Дня Святого Миколая

Дата: 21.12.2021 09:13

На День Святого Миколая всі чекають подарунків. Учительський та учнівський колективи Тімірязєвської школи теж не виняток. Нам необхідно було доукомплектувати технічними засобами навчання шкільні кабінети. І ось 16 грудня, під новорічні свята, депутат обласної ради  Єлінєвський Юрій Юрійович здійснив наші мрії.  Оскільки для нього допомога освіті є одним із пріоритетних напрямків депутатської діяльності. Юрій Юрійович завжди тримає прямий зв'язок з директорами шкіл, тому він добре орієнтується в потребах освітян.

На цей раз, завдячуючи  Єлінєвському Ю.Ю., Тімірязєвська школа поповнилася  двома телевізорами - для кабінету фізики та для наших допитливих першачків, двома принтерами та ноутбуком. Це все дозволить організовувати навчання на більш сучасному рівні, відповідно до освітніх потреб учнів. Реалії сьогодення ставлять учасників освітнього процесу в непрості умови, адже нині неможливо здобувати якісну освіту без сучасних технічних засобів навчання. Вони допомагають  нам відповідати вимогам Нової української школи.

Щиро дякуємо Вам , Юрію Юрійовичу, за цінні подарунки,  увагу й турботу. Зичимо Вам  міцного здоров’я, родинного затишку, веселих новорічних свят.

Колектив Тімірязєвської ЗОШФото без опису