A A A K K K
для людей із порушенням зору
Прибужанівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Фінансова підтримка сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі

Дата: 25.11.2021 09:05
Кількість переглядів: 726

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 р. № 1070 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі.

Наказом Мінагрополітики від 02 листопада 2021року N 330  http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE37091.html затверджено  форми для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі.

 Повідомляємо, що бюджетні кошти спрямовуються для надання державної підтримки у вигляді бюджетної дотації сільгосптоваровиробникам на безповоротній основі у розмірі до 25 відсотків вартості витрат (без урахування податку на додану вартість), здійснених відповідно до затвердженої в установленому порядку проектної документації, але не більше як:

7500 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для зрошення дощуванням без урахування вартості поливної техніки;

19500 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для зрошення дощуванням з урахуванням вартості поливної техніки;

18750 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для краплинного зрошення.

Отримувачами коштів є сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи-підприємці, які використовують меліоровані землі та які не мають порушених справ про банкрутство, не перебувають в стадії ліквідації, не мають протерміновану заборгованість по податках та зборах до бюджету більш як шість місяців.

Для отримання державної підтримки сільгосптоваровиробники подають до 1 грудня у паперовому або електронному вигляді Мінагрополітики такі документи:

  • заявку на отримання бюджетних коштів із зазначенням у ній номера і дати документа, що підтверджує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта;

  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

  • відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою, актуальні на дату подання заявки;

  • типову форму № ОЗ-1 “Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів” (для об’єктів, прийнятих в експлуатацію в поточному році, зокрема обладнання) - для часткового відшкодування вартості будівництва об’єктів;

  • типову форму № ОЗ-2 “Акт приймання-здачі відремонтованих, реконструйованих та модернізованих об’єктів” - для часткового відшкодування вартості реконструкції об’єктів;

  • засвідчену підписом керівника суб’єкта господарювання копію паспорта проекта та копію кошторисної частини проектної документації;

  • письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання.

 Вчасно поданими вважаються документи, які надійшли до Мінагрополітики та зареєстровані в системі електронного документообігу  до            1 грудня включно. 

 

*Додатково повідомляємо, що прийом документів на отримання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі відбуватиметься у вестибюлі першого поверху приміщення Міністерства аграрної політики та продовольства України за адресою: вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001, за наступним графіком:

22.11. – 26.11.2021

11:00-12:00

 

29.11. – 30.11.2021

11:00-12:00

В інший час упродовж вказаного терміну можна передати документи

попередньо зателефонувавши відповідальним працівникам Мінагрополітики:

 

Дехтяр Оксана Олександрівна тел. (044) 363 05 40

Гончарук Ігор Олегович тел. (044) 363 05 40

Руденська Лілія Леонідівна тел. (044) 363 05 40

 

Також документи можна направити поштою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь