Дата: 16.11.2021 14:17

18 листопада - День працівників сільського господарства - професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

У цей день, з 10:00 – 12:00, за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Департаменту АПР Миколаївської ОДА, Всеукраїнського Конгресу Фермерів, Всеукраїнської асоціації громад пропонується провести Всеукраїнський фермерський форум (онлайн) «Актуальні напрями державної підтримки агросектору».

Учасниками цього заходу можуть бути представники законодавчої та виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, фермери, всі агросільхозвиробники.

Формат заходу передбачає зв’язок за допомогою ZOOM  між студією у м. Києві та ZOOM-точками в приміщеннях громад для прямого спілкування керівництва центральних органів виконавчої влади, народних депутатів України, експертів з фермерами. Окрім зазначеного формату відбуватиметься онлайн трансляція на  YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/ggavHgFDuQ0

Крім того 16-17 листопада 2021 року триває реєстрація сільгосптоваровиробників,  на сайті: www.farmers.org.ua

Для фермерів, які здійснюють свою діяльність на території Прибужанівської громади, буде організовано онлайн трансляція в приміщенні Прибужанівської сільської ради з дотриманням усіх протиепідеміологічних обмежень із можливістю взяти участь в обговоренні, у ході якого буде забезпечений прямий та  зворотній зв'язок з першими особами в державі з питань підтримки фермерства й агропромислового розвитку.

При собі обов’язково мати сертифікат про вакцинацію та бути в масках!