Кубок Прибужанівської громади з футболу

Дата: 30.06.2021 08:52

28 червня в селищі Новосілка відбувся кубок Прибужанівської громади з футболу, присвячений Дню молоді та Дню Конституції України.

Учасниками заходу були команди сіл Мартинівське, Прибужани, Яструбинове та селища Новосілка. Головним суддею змагань виступив Щербаніч Олексій, а помічником - суддя Михайло Коробань. Змагання складалися з трьох турів і всього відбулося 6 ігор. Вболівальники до останнього підтримували свої команди, і в запеклій боротьбі місця розподілилися наступним чином:

ІІІ місце – команда села Прибужани;

ІІ місце – команда  села Мартинівське;

І місце – команда села Яструбинове Зорі над Бугом.

Команди були нагороджені грамотами та кубком від Прибужанівської сільської ради.

За підтримки місцевих фермерів, підприємців було надано пальне для підвезення команд на змагання та футбольні м’ячі для спортсменів  із сіл Яструбинове, Прибужани, Мартинівське, Дмитрівка, селищ Новосілка та Тімірязєвка.

Змагання проводилися з метою визначення кращих гравців та формування збірної, яка буде представляти команду Прибужанівської  громади в районних змаганнях з футболу.

Висловлюємо подяку старості селища Новосілка - Олександру Ємчику, художньому керівнику Новосілківського СБК - Ользі Андрющенко та всім активістам за якісну підготовку стадіону, супровід заходу та смачну юшку.

Прибужанівської сільської ради