28.05.2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прибужанівської сільської ради

Дата: 29.05.2021 22:26

28.05.2021, під головуванням сільського голови Олександра Тараненка,  відбулося чергове  засідання виконавчого комітету Прибужанівської сільської ради.

До порядку денного було включено 9  проєктів рішень. Розглядалися "гарячі" питання зміни тарифів на водопостачання КП "Нептун", водопостасання та водовідведення КП "Мартинівське",  затвердження зведеного квартирного обліку  громадян  та  надання ордеру  на  квартиру мешканцю села Яструбинове.  Одноголосно члени виконкому затвердили впорядкування поштової адреси житлового будинку у с. Нове,   Положення  про комісію з обстеження технічного стану житлового фонду  на території Прибужанівської сільської ради та узгодили склад комісії.  Підтримано проект  рішення щодо надання статусу дитини – сироти.

Окремий блок питань, які розглянули члени виконкому та підтримали відповідні рішення, стосувався виділення та надання матеріальної грошової допомоги.

Також прийнято рішення щодо обмеження перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час в закладах дозвілля, громадського харчування та інших громадських місцях на території Прибужанівської сільської ради.