Дорогі земляки, жителі громади!

Дата: 30.04.2021 13:41

Дорогі земляки, жителі громади!

Напередодні великого свята Пасхи дозвольте привітати всіх Вас з цим прекрасним, світлим днем Великодня та  побажати добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всьому. Нехай кожен день Ваш будинок наповнюється щастям і благополуччям, а  Ваше життя - хорошим настроєм і приємними відчуттями.

Зараз не лише наша країна, а й увесь світ бореться зі страшною пандемією, що сховалася під красивою назвою «корона». Вірус охопив майже всю планету, багато людей помирають від недугу. То ж в цей  Великодній день не забувайте про прості правила, з якими ми живемо вже тривалий час. Проведіть цей день вдома, зі своїми сім’ями, подаруйте одне одному душевне тепло та радість спілкування. А якщо хто буде йти на освячення пасок, то обов’язково дотримуйтесь правил безпеки - не забувайте про відстань в півтора-два метри та захисну маску.

Так, цього року Великдень незвичайний, а це значить, що нам треба частіше молитися, щоб вірус покинув наші домівки і більше ніколи не повертався.  Бережіть себе, особливо бережіть людей похилого віку та дітей. Не забуваймо, що карантин –це не канікули, знаходьте час для занять, спілкування зі своїми дітьми та пильнуйте за їх здоров’ям.

Зі Святом! Зі світлим Великоднем! Нехай янгол- охоронець завжди буде поруч та  оберігає вас від усіх негараздів!

З повагою,

Голова Прибужанівської сільської ради