Інформація щодо можливості проходження реабілітації у КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ»

Дата: 28.04.2021 12:51
Кількість переглядів: 1975

КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  Адреса: 54030, м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 27

Метою закладу є:

- забезпечення медичного обслуговування та надання медичних послуг у виді комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров’я, після  перенесених  хвороб;

- надання стаціонарної медичної допомоги пацієнтам неврологічного, кардіологічного, травматологічного (після операцій на хребті та суглобах) та загального (терапевтичного) профілів у цілодобовому стаціонарі та стаціонарі денного перебування хворих;

- надання амбулаторного відновного лікування пацієнтам загального (терапевтичного), кардіологічного, неврологічного (захворювання серцево-судинної та нервової системи), нейрохірургічного, гінекологічного та педіатричного профілів.

Ліжковий фонд складає 43 ліжка цілодобового стаціонару, та 40 ліжок стаціонару денного перебування хворих. Для відновного лікування застосовуються апаратні методики широкого спектру дії (175 одиниць медапаратури), ударно-хвильової терапії, сучасної механотерапії, світло- та лазеротерапії, гідробальнеотерапії, теплолікування (грязелікування та парафіноозокеритотерапія).

У закладі працюють 16 лікарів, з них 13 мають вищу категорію, 3 - першу категорію, середнього медичного персоналу – 38 осіб, з них 30 мають вищу категорію.

Пропозиції по трьом програмам відновлення  працівників вартістю  в  межах:

• програма № 1: 3000-3800 грн, (консультація лікаря-148 грн, ЕКГ 54 грн, масаж 96 грн, лазеротерапія 260 грн, озокеритові аплікації ?10, 670 грн, електросон 590 грн, киснева терапія - 110 грн)
  • програма № 2 :4407 грн.  (консультація лікаря-148 грн, ЕКГ 54 грн, масаж 96 грн, лазеротерапія 260 грн, БТL 6000 115×10, теплолікування 67×5, інгаляції 29×10. Скіпідарна ванна 66 грн×5, лімфодиенаж 114×10. Киснева терапія110 грн,
  • програма № 3: 4732 грн ( консультація лікаря - 148 грн, ЕКГ 58 грн, масаж грудної клітки - 96 грн, електрофорез 76 грн, гальванізацію 90 грн, підводний душ- масаж 141 грн × 5, іодобромна ванна 85 грн×5, озокеритові аплікації ?10,  670 грн, електросон 590 грн, киснева терапія - 110 грн)

Термін лікування складає 10 робочих днів. Процедури приймаються щоденно протягом 2,5 - 3 годин, з 9.00 до 15.30. за адресою м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 27.

Тел.: 066 -513 -1545 Лосицька Валентина Віталіївна.

Оцінка ефективності проведеної реабілітації після лікування буде за критеріями:

• підвищення витривалості організму до фізичного навантаження;
  •  зменшення симптомів задишки, кашлю;
  •  збільшення м'язової сили і тонуса;
  •  зменьшення тривоги, нормалізаціїя сна;
  •  поліпшення виконання повсякденних завдань;
  •  покращення загального стану.

ПЕРЕЛІК ТАРИФІВ на платні послуги з медичного обслуговування, які надає КНП «Миколаївський обласний центр медичної реабілітації та спортивної медицини» Миколаївської  обласної ради