Звернення сільського голови в зв’язку з погіршенням епідеміологічного стану захворюваності COVID – 19

Дата: 26.03.2021 13:49

Шановні мешканці громади звертаюсь до Вас в зв’язку з погіршенням епідеміологічного стану захворюваності COVID – 19 на території Миколаївської області. Враховуючи погіршення ситуації з COVID -19 території Миколаївської області, державною комісією Теб і НС прийнято рішення про встановлення на території області «червоного» рівня епідемічної небезпеки з 27 березня 2021 року. Наголошую, що збереження нашого здоров’я в наших руках, дотримуйтесь безпечної дистанції , одягайте маску в громадських місцях, користуйтеся дезінфікуючими засобами.

Бажаю всім нам здоров’я і бережіть себе .

С повагою сільський голова        О.А.ТАРАНЕНКО