15 березня в Прибужанівській сільській раді, в режимі відеоконференції відбулися громадські слухання щодо обговорення проєкту «Схеми планування території Прибужанівської територіальної громади Миколаївської області» та звіту про стратегічну екологі

Дата: 17.03.2021 16:53

15 березня в Прибужанівській сільській раді, в режимі відеоконференції «онлайн» (через пандемію COVID-19),  відбулися громадські слухання щодо обговорення проєкту «Схеми планування території Прибужанівської територіальної громади Миколаївської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

На слуханнях були присутні представники Проекту DOBRE, Фахівці ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД», ТОВ «БЛОМІНФО-Юкрейн»,  спеціалісти виконавчого комітету сільської ради, члени виконкому, старости Ястубинівського, Дмитрівського, Тімірязєвського, Новосілківського, Мартинівського старостинських округів та мешканці громади.

Фахівці ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД» представили графічні матеріали, а саме: план існуючого використання території, проектний план, суміщений зі схемою проектних планувальних обмежень, схему дорожньої мережі та транспортної інфраструктури, схему інженерних мереж та споруд, схеми формування мережі первинної медичної допомоги та освітніх закладів, ландшафтний план, схему просторової реалізації стратегії розвитку території, схему розповсюдження факторів природної та техногенної небезпеки, схему інженерної підготовки та захисту територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.  Присутніх проінформовано щодо проведеної комплексної оцінки території та ознайомили з проектними рішеннями. Обговорено звіт про стратегічну екологічну оцінку

Ілля Лісогор - програмний спеціаліст Проекту DOBRE подякував за якісну роботу всіх причетних до розроблення Схеми планування території.  Реалізація цієї роботи стала можливою завдяки Проекту DOBRE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та американсько-українсько-польським консорціумом під управлінням міжнародної неурядової організації Глобал Ком’юнітіз.

Громадські обговорення продовжуються до 03.04.2021 року, тому зауваження та пропозиції будуть прийматися й надалі до встановленого строку.