Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні!

Дата: 07.03.2021 21:10

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Бажаю Вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров’я та  родинного затишку. Живіть в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен день, адже від Ваших посмішок розквітають наші домівки, наші села, громада та квітне Україна . Нехай Вас оминають розчарування та негаразди, чоловіки оберігають Вас від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують шаною та увагою.

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні! Нехай весна живе у Вашому серці щодня, за будь-якої погоди,  та при будь-якому настрої. А настрій – нехай Вам забезпечать ті,  хто поряд, хто любить Вас і кого любите Ви!

З повагою,                    Олександр Тараненко