Шановні мешканці громади! Звертаюсь до Вас в зв’язку з погіршенням погодних умов

Дата: 27.01.2021 14:21

Шановні мешканці громади!

Звертаюсь до Вас в зв’язку з погіршенням погодних умов.

За повідомленням Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, у зв’язку з виходом циклону на території Миколаївської області очікується ускладнення погодних умов. Випадіння опадів у вигляді  дощу та мокрого снігу,  на дорогах ожеледиця. Несприятливий характер погоди утримається до кінця дня 27 січня та впродовж доби 28 січня 2021 року.
   Закликаю громадян дотримуватися елементарних правил безпеки  під час керування автомобілем.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що у зв’язку з погіршенням погодних умов (сніг, поривчатий вітер та ожеледь), можливі обриви дротів повітряних ліній електропередач. Нагадуємо вам, що вони знаходяться під напругою,     тому,  що слід бути дуже обережними  та уважними. Категорично забороняється наближатися до обірваного проводу на відстань менше  ніж 8 метрів, аби уникнути ураження електричним струмом.

У разі виявлення факту пошкодження електрооб’єкту внаслідок негоди або з інших причин, просимо негайно повідомити про це наших фахівців та зателефонувати до Call-центру компанії за номерами - 0 800 504 001.

Крім того, до прибуття ремонтної бригади радимо організувати охорону обірваних дротів, щоб не допустити до них людей або тварин.

Бажаю всім нам здоров’я і бережіть себе .

С повагою сільський голова         О.А.ТАРАНЕНКО