19 листопада 2020 року о 10:00 год відбудеться перша сесія восьмого скликання Прибужанівської сільської ради

Дата: 17.11.2020 20:43

19 листопада 2020 року  о 10:00 год відбудеться перша сесія  восьмого  скликання  Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської областіза адресою: с. Прибужани,  вул. Одеська, 18, сесійна зала.

Порядок денний І пленарного засідання І сесії Прибужанівської сільської ради:

1. Про порядок денного І пленарного засідання І сесії 8 скликання Прибужанівської сільської ради                                                                                                                 Доп. Тараненко О.А

2. Про початок повноважень сільського голови Прибужанівської

сільської  ради Вознесенського району Миколаївської області                Доп. Тараненко О.А.

3. Про початок повноважень депутатів Прибужанівської сільської  ради

Вознесенського району Миколаївської області                                           Доп. Тараненко О.А.

4. Про затвердження Регламенту сільської ради                                     Доп. Тараненко О.А.

5. Про утворення лічильної комісії сільської ради                                     Доп. Тараненко О.А

6.  Про обрання секретаря сільської ради                                         Доп. голова лічильної комісії

7. Про затвердження Положення про постійні комісії Прибужанівської об’єднаної територіальної громади, утворення постійних комісій, обрання їх голів та складу                                                                                                                     Доп. Тараненко О.А.

Порядок денний ІІ пленарного засідання  І сесії Прибужанівської сільської ради:

8.Про порядок денного ІІ пленарного засідання І сесії 8 скликання Прибужанівської сільської ради                                                                                    Доп. Тараненко О.А.

9. Про створення фінансового відділу Прибужанівської сільської ради

Доп. Циркунова О.А.

10.      Про внесення змін до рішення Прибужанівської сільської ради «Про створення відділів, затвердження структури та штатної чисельності апарату сільської ради та її виконавчих органів»  від 30.12.2016 року  № 17                                                             Доп. Циркунова О.А.

11.     Про затвердження Положення про старосту

12.    Про обрання старост старостинських округів сільської ради

Доп. Тараненко О.А.

13. Про обрання заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                                      Доп. Тараненко О.А.

14  Про затвердження Положення про виконавчий комітет

Доп. Тараненко О.А.

15.  Про утворення виконавчого комітету, визначення його чисельності та складу                                                                                                                             Доп. Тараненко О.А.

16. Про внесення пропозиції щодо безоплатної передачі Комунальної установи  «Об’єднаний трудовий архів селищної та сільських рад Вознесенського району» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ  Вознесенського району в комунальну власність Прибужанівської сільської територіальної громади                                                                                                                 Доп. Тараненко  О.А.

17. Про оплату праці сільського голови, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                                     Доп. Циркунова О.А.

18.      Про внесення змін до сільського бюджету Прибужанівської сільської ради Вознесенського району на 2020 рік                                  Доп. Заграєнко Н.П.

19.  Різне