30 вересня - Всесвітній День Бібліотек.

Дата: 30.09.2020 09:19

30 вересня - Всесвітній День Бібліотек.

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Ще з давніх давен  бібліотека була храмом знань, де зберігаються безцінні духовні скарби, які живлять могутнє коріння народу вічними інтелектуальними та культурними цінностями, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

На сьогоднішній день наші бібліотеки знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління.

Професія бібліотекаря  надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань.

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Всесвітнім днем бібліотек, нехай у вас завжди буде натхнення, прагнення до пізнання всього нового та раніше невідомого, жага до знань, бадьорості духу, сили розуму!

Бажаємо вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя та подальших успіхів у благородній та просвітницькій справі.

Прибужанівська сільська рада