Всеукраїнська акція пам’яті «СОНЯХ»

Дата: 29.08.2020 17:14

Всеукраїнська акція пам’яті «СОНЯХ»

Відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621/2019 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» 29 серпня визначено Днем пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.   Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2020 року           № 965-р «Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» .

Даним розпорядженням передбачено проведення Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях», який визначено символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, і означає відродження з найменшого чорного зернятка, як з української землі, нового життя.

Проведення акції на місцях передбачає виготовлення дітьми та молоддю стилізованих соняхів з тканини та використання його як елемента одягу (розміщується на одязі на лівій стороні грудей).

Прибужанівська сільська рада приєдналася до проведення Всеукраїнської акції пам’яті "Сонях", який визначено символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дякуємо всім, хто долучився до Всеукраїнської акції пам’яті «СОНЯХ»

Завідувач сектору культури