До Конституції з повагою, до влади - з надією

Дата: 30.06.2020 15:35

Ми – Українці, єдиний народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину.                                                                                                   Бібліотекарі Прибужанівської громади  підготували низку заходів до Дня Конституції України, яка святкується 28 червня. Спробували об`єднати їх усі у своєрідний проект:

КОНСТИТУЦІЯ – ОСНОВА ДЕРЖАВНОСТІ

Бібліотекарі вже розпочали популяризацію Конституції у своїй роботі з користувачами. Вашій увазі пропонуємо найцікавіші моменти бібліотечного проекту.

До Конституції з повагою, до влади - з надією

До цієї дати Тімірязєвська сільська бібліотека підготувала та провела медіа-огляд "Конституція України- Основний Закон держави", відео-вікторину "Як добре Ви знаєте Конституцію",а також для читачів була оформлена виставка-факт «Конституція- правовий оберіг держави»

Яструбинівська, Прибужанівська, Дмитрівська та Мартинівська сільські бібліотеки до дня Конституції України, , підготували обговорення «Конституція України - основний закон». Читачі переглянули літературу даної тематики, провели обговорення. Кожен мав  змогу висловити свою думку щодо основного закону України.

У Новосілківськії сільській бібліотеці, було проведено тематичну годину «Що ви знаєте про Конституцію України?»

В ігровій формі нагадали юним читачам про вікові права людини і громадянина України. Під час заходу обговорювались такі основні засади Конституції України, як право на життя, право на житло, право на працю, право на відпочинок, право на лікування та інше. Презентували читачам літературу про історію Конституції України, добірку матеріалів про гетьмана України Пилипа Орлика та його першу Конституцію.